Клей для склополотна у Києві
Склохолст ефективно перетворює оброблювану поверхню. Його застосування виправдане у всіх типах приміщень – від адміністративних будівель до житлових квартир.
Щоб полотно якісно протрималося належного терміну, необхідно купувати спеціальний клей для скловолокна. Сьогодні у продажу є готові та сухі суміші. А як зробити правильний вибір – ми розповідаємо далі.
Переваги спеціального клею для склополотна
Клей для склотканини має щільну і рухливу консистенцію. Він легко наноситься, не залишає патьоків і крапель. Швидко схоплюється і після висихання стає абсолютно прозорим, невидимим.
З'єднання характеризується нейтральним запахом. У складі воно не містить шкідливих домішок і є екологічно безпечним.
Склохолст клей відноситься до підвиду сполучних складів з підвищеним рівнем адгезії. Однак, навіщо вона потрібна для такого легкого будівельного матеріалу?
Справа в тому, що сама склотканина має незначну вагу. Але багато хто упускає з уваги ще й те, що в результаті на клейовий розчин діятиме не тільки маса полотна, а ще й шпаклівка, фарба, шпалери та інші види обробки.
Тому клей для склошпалер виконує важливу роль при облаштуванні. І відповідає за міцність, довговічність, надійність – всього влаштованого шару.
Варто також виділити інші переваги клею скловолоконного.До них входять:
- широка сфера використання;
- швидкий термін схоплювання;
- захист поверхонь від появи плісняви, грибка;
- простий монтаж без попередньої підготовки.
Що потрібно знати під час вибору клею для скловолокна?
Матеріал замовляють, орієнтуючись на такі показники:
- Склад.
- Тип поверхні.
- Час висихання.
Клеї надходять у продаж у вигляді порошку або готової суміші. Продукти на водній основі нетоксичні та добре підходять для екологічно чистих інтер'єрів. Однак такі різновиди не повинні піддаватися повторному зволоженню.
Синтетичні ж розхідники на базі акрилу/вінілацетату мають гарну вологостійкість. На них без побоювань можна наносити шар шпаклівки, що вирівнює, застосовувати фарби.
Всі вироби випускаються з різним ступенем адгезії. Беріть товар залежно від того, яка у вас поверхня – бетонна, дерев'яна і так далі. На упаковці або описі з'єднання ви зможете знайти всі вказівки. А саме – для яких підстав воно призначене.
Якщо ви виконуєте монтаж павутинки вперше, то краще скористатися клеєм з більш тривалим терміном схоплювання. Так у вас буде можливість скоригувати положення склополотна на стіні. Ну а якщо роботи проводить фахівець – клеї, що швидко застигають, зможуть значно прискорити весь процес.
Популярні бренди клею для склошпалер на bydsklad.com.ua
Топовими виробниками товарів за найкращою ціною стали: Wellton, Oscar, Ельф. Для зручності компанії випускають вироби у різних розфасовках та кольорах. Білий чи прозорий – жоден із них не залишить слідів жовтизни після висихання.
Як правильно використовувати клей для склотканини?
Основні етапи установки включають:
- Підготовка поверхні. Вона має бути чистою, рівною.
- Розведення клею (за потреби). Для цього потрібно дотримуватися вказівок на упаковці.
- Нанесення клею. Матеріал рівномірно розподіляється по оброблюваної площі, без будь-яких нерівностей.
- Приклеювання. Полотно прикладається до поверхні з клеєм і обережно розгладжується прасувальним валиком.
- Видалення надлишків. Зайві згустки з-під скловолокна витираються чистою губкою без надмірного натискання.
Чому варто купити клей для склополотна у Києві в нашому інтернет-магазині?
Будсклад завоював довіру серед клієнтів. Адже ми знижуємо всі ризики до мінімуму і формуємо асортименти лише з кращих позицій.
У нас клей для склополотна ціна якого найвигідніша – привезений безпосередньо від виробника. Пропонуємо власні послуги з доставки в межах міста та України.
Замовте у нас продукцію сьогодні і вже завтра вона буде на вашому будмайданчику.