Профіль звукоізоляційний у Києві
Погана звукоізоляція є поширеною проблемою у багатьох спорудах. Вона може не лише завадити комфортному відпочинку у будинку. Але створити масу незручностей в офісній атмосфері.
Для зменшення шуму в приміщеннях будівельники застосовують гіпсокартонні конструкції. Вони складаються з гіпсового листа та спеціалізованого профілю MW. Він у рази покращує ефективність такої системи. І на порядок краще придушує звуки, ніж звичайні профілю.
Як звукоізоляційний MW профіль допомагає у боротьбі з шумом?
Профіль звукоізоляційний – це конструктивний елемент каркасу, що входить до загальної системи сухого будівництва. Він має особливу М-подібну форму, за рахунок якої знижується передача звукових хвиль через огородження з ГКЛ.
Такого роду деталь утворює повітряний прошарок між стіною та профілем. Сприяє розсіюванню звуку, зменшенню його відображення.
Елементи йдуть з додатковим високим ребром жорсткості вздовж усієї спинки. І виконуються лише із міцної високоякісної сталі.
Завдяки цьому збільшується стійкість виробу, знижується ступінь проникнення шуму через деталі.
Слід зазначити, що профіль mw крім звукоізоляційних можливостей має і низку інших переваг. Серед них:
- Висока міцність та довговічність. Профіль здатний витримувати великі навантаження, стійкий до корозії, деформацій, коливань температури.
- Зручність монтажу. Конструкція виробу ретельно спланована виробником.А тому в процесі встановлення не виникає складнощів, адже планки чудово поєднуються між собою та з іншими елементами.
- Естетичний вигляд. Дана основа має рівну та ідеально гладку поверхню.
- Доступна ціна. Вартість продукції такого типу – по кишені будь-якого покупця. У поєднанні з гіпсокартонними листами профіль гарантовано дає високі результати шумоподавлення. Тож зникає потреба в установці дорогих звукоізоляційних матеріалів.
Що варто враховувати під час вибору шумоізоляційного профілю?
Профіль акустика має стандартні параметри. Товщина металу в ньому 0,6 мм, а ширина полиці – 50 мм. Висота стінки складає 75 мм або 100 мм. Підбирається вона відповідно до іншого комплекту деталей, який залежить від величини системи, що монтується. Тут важливо зважити на те, що куплені профілю повинні стикуватися між собою за типорозмірами.
Довжина елемента може бути від 2,6 м до 4м. Вибір необхідного показника залежить від площі приміщення. Чим вона більша, тим зручніше буде встановлювати відразу довшу планку.
Щоб бути впевненим у високій результативності матеріалу, варто віддавати перевагу відомим фірмам-виробникам. Вони, як правило, не заощаджують на сировині. І видають бездоганну геометрію деталей.
Як правильно встановлювати звукоізоляційний профіль?
Перед початком монтажу необхідно завершити всі мокрі процеси обробки. Далі виконується розмітка поверхні. Тут майстрам знадобиться будівельний/лазерний рівень.
При складанні звукоізоляційних профілів потрібно по можливості уникати їх кріплення прямо до стіни. Вони мають достатню жорсткість і за відсутності зв'язків з основою – дадуть набагато кращий результат.
Якщо кріплення до стінки необхідно, то проводити його потрібно на спеціальні вібропідвіси. Останні також мають на меті гасити звукові хвилі.
Не варто забувати і про те, що профілі та листи по всьому периметру мають віброізолюватися. Для цього проклеюється демпферна стрічка у два шари.
Наприкінці, зібраний каркас обшивається листами гіпсокартонними. А надлишки виступаючої стрічки – підрізаються та заповнюються герметиком.
Чому варто купити профіль для звукоізоляції у Києві?
Якщо ви зацікавлені в якісних товарах та оперативному обслуговуванні, то вам краще звернутися саме до нас. В інтернет-магазині Будсклад шумоізоляційний профіль буде за ціною, як у виробника.
Вбудовані фільтри допоможуть швидко підібрати необхідні деталі з потрібними розмірами. А фахівці компанії завжди проконсультують з будь-якого питання (у чаті-онлайн або через телефон).
Не витрачайте часу, скоріше переходьте до замовлення позицій. І найближчим часом ми доставимо їх Києвом та іншими містами України.