Паробар'єр (пароізоляція) у Києві
Якщо ви прагнете, щоб ваша споруда простояла якомога довше – забезпечте їй хорошу пароізоляцію. Цей тонкий прошарок встановлюється на стінах, перекритті, даху. І захищає несучі конструкції від попадання на них вологи, що накопичилася всередині приміщень. А також – утворення конденсату на утеплювачі.
Переваги паробар'єрів для покращення теплоізоляції
Більшість утеплювачів представлені пористими гігроскопічними матеріалами. Вони добре зберігають температуру в приміщеннях, але тільки доти поки залишаються сухими. При пропаданні на них вологи, структура ізолянту просідає і починає руйнуватися.
Пароізоляція ціна якої невисока - допомагає захистити теплоізоляційний шар від конденсату, що накопичується. Крім того, застосування такої плівки чи мембрани:
- покращує енергоефективність об'єкта;
- сприяє збереженню характеристик міцності несучих елементів;
- запобігає утворенню корозії, грибків на поверхнях, що облаштовуються;
- знижує витрати на обігрів або охолодження.
Вибір паробар'єру в залежності від застосування
Вся доступна пароізоляція поділяється на кілька типів. Матеріали відрізняються ступенем паропроникності та можуть бути:
- Повністю непроникними (“глухими”). Сюди входять традиційні плівки, які перешкоджають проникненню вологи.Використовуючи такі розхідники, необхідно розуміти, що водяна пара не зможе виходити з приміщень і знадобиться встановлення ефективної системи вентиляції.
- З обмеженою паропроникністю. Представлені мембранами, через які волога може відводитися приблизно на 50%.
- З перемінним показником паропроникності. Така продукція створена для того, щоб повноцінно захищати шар теплоізоляції від вологи. li>
Щоб купити пароізоляцію правильного типу – варто орієнтуватися на основну зону застосування:
- Паробар'єр для даху з підвищеним рівнем вологості.
- Паробар'єр для стелі, мансарди, міжповерхового перекриття.
- Паробар'єр для “теплої підлоги”.
- Паробар'єр для житлових горищ, стін. Це, як правило, – мембрана з адаптивною (змінною) паропроникністю.
Немаловажним є і значення щільності продукції, що купується. Вона може змінюватись в межах від: 70 г/м2 до 200 г/м2.А тому, наприклад, для встановлення пароізоляції на дах – фахівці беруть вироби із цифрою від 100 г/м2.
Як правильно встановити пароізоляцію на мінвату?
Пароізоляція купити яку можна у нас на bydsklad.com.ua – повинна укладатися лише усередині приміщення. Гладку поверхню мембрани потрібно звертати до утеплювача, а шорстку – назовні.
Для цілісності покриття шар необхідно облаштовувати безперервно. Тобто, без будь-яких отворів/щілин. Для фіксації плівки можна взяти будівельний степлер.
Монтаж пароізоляції на ділянці проводиться внахлест із рулонів або окремих листів. Ширина нахльосту – від 10 до 12 см. У місцях, де є отвори дверей або вікон – листи додатково проклеюються спеціальним скотчем.
Звернемо увагу на те, що плівку пароізоляції не варто сильно натягувати. Інакше вона може просто порватися за сильних стрибків температури.
Як купити паробар'єр у Києві за низькими цінами?
В інтернет-магазині Будсклад доступний паробар'єр, ціна якого буде як у виробника. Працюємо тільки безпосередньо з перевіреними компаніями, такими як Masterplast та інші.
Для замовлення товару оптом та в роздріб – просто перейдіть на майданчик та клацніть “Купити” на відповідній позиції. І найближчим часом ми самостійно доставимо пароізоляцію – до будь-якої точки Києва та іншого міста України.