Вогнетривка цегла купити Києві
Укладання конструкцій, схильних до дії високих температур передбачає застосування особливих матеріалів. Обійтися стандартною цеглою – тут не вийде. Навіть незважаючи на те, що він має досить високі вогнетривкі показники.
Для спорудження топкових, камінів, печей необхідно купити спеціальну вогнетривку цеглу. Він легко зможе винести надвисокі показники температур, без деформацій та руйнування. А щоб використовувати його якнайкраще, слід розібратися на які види він ділиться і як правильно укладається.
Переваги вогнетривкої цегли у високотемпературних умовах
Цегла вогнетривка буває: кварцовою, вуглецевою, доломітовою, магнезіальною. Але найпопулярнішим вважається шамотний глиноземний.
Цегла шамотна - надійний і давно перевірений на практиці варіант, з оптимальною ціною для покупки. Його найчастіше беруть для цивільного будівництва, а також для будівництва конструкцій виробничого призначення.
Широка затребуваність цього матеріалу зумовлена наступними перевагами:
- Здатністю витримувати високі температури. Основа не тільки добре виносить прямий контакт із вогнем, але й зберігає при цьому стабільні фізико-хімічні властивості.
- Прекрасною тепловою віддачею. Виріб може накопичувати велику кількість тепла та віддавати його. Що значно впливає на ККД каміна чи печі.
- Стійкістю до агресивних середовищ. Вогнетривка цегла не боїться лугів, вапна. А тому безпроблемно задіюється на виробництві чи станціях.
- Надійністю. Цегла вогнетривка ціна якої цілком доступна – стійко переносить багаторазові процеси розжарювання/охолодження.
- Зносостійкість. При поперемінному нагріванні та охолодженні блок залишається стійким до усадки, розширення. У ньому максимально допустимий показник відхилень становить трохи більше 1%.
Що потрібно знати при виборі вогнетривкої цеглини?
Вирішивши придбати шамотну цеглу необхідно звернути увагу на такі її показники:
- Клас вогнетривкості. Позначається він двома літерами. Де перша – матеріал основи, а друга – вказує на максимальну робочу температуру (А – до 1400°C, Б – до 1350°C та В – до 1250°C). Так, наприклад, ША розшифровується як цегла шамотна з вогнетривкістю до 1400°C.
- Форму. Може бути прямокутною, клиноподібною, трапецієподібною і так далі. Звернімо увагу на те, що різання блоку вимагає спеціального інструменту, оскільки елемент має високу міцність. Тому краще відразу взяти елемент відповідної форми.
- Щільність. Ця характеристика впливає на теплопровідність та вагу цегли. Чим щільніший розхідник, тим він важчий і менше проводить тепло.
Де застосовують вогнетривку цеглу – від печей до промислових об'єктів?
Товари цієї категорії використовують у всіх сферах будівництва. Підходить вогнетривка цегла для печі, котлів, топкових, камінів, димоходів побутових будівель.
А також для склепінь, доменних печей, робочих зон виробничих підприємств, станцій, котелень тощо.
Рекомендації з укладання та експлуатації цегли
Приступаючи до укладання вогнестійкої цегли, не варто брати звичайний ЦПС для його з'єднання. Така суміш не витримає високих температур і кладка може просто зруйнуватися.
Підгон елементів під потрібний розмір варто проводити тільки болгаркою з алмазним диском. Кладку потрібно проводити рядами, з постійним контролем глибини та ширини швів. Перед закріпленням кожну цеглу змочують водою.
Чому варто купити вогнетривку цеглу в Києві в магазині Будсклад?
Щоб отримати товар із заявленими характеристиками, необхідно вибирати лише надійних постачальників. Наш інтернет-майданчик є одним із таких.
Працюємо безпосередньо з перевіреними заводами, продукція яких йде із підтвердженими сертифікатами якості. І пропонуємо клієнтам найкращу вартість вогнетривкої цегли.
Для замовлення – переходьте на сайт і клацніть на позиції, що цікавлять. А якщо у вас виникли питання, просто напишіть у чат-онлайн для консультації.
Доставимо всю продукцію авто нашої кур'єрської служби – у будь-яку точку України.