Штукатурка у Києві
Оштукатурювання – обов'язковий етап у будівництві та ремонті. Виконується воно на завершальній стадії обробки. І є міцною основою для подальшого декорування.
Від того, наскільки грамотно буде підібрана суміш для штукатурки, залежить не тільки довговічність та естетичність покриття, а й функціональність самої конструкції.
Переваги використання штукатурки в інтер'єрі та екстер'єрі
Дослідні майстри знають, що розпочинати фінішну обробку на непідготовлену поверхню – марна справа. Адже в кращому випадку покриття ляже криво і неакуратно, а при найгіршому розкладі - зовсім відшарується і відпаде.
Штукатурна суміш допоможе вирівняти стіни. Вона також забезпечить хороше зчеплення між поверхнями, усуне наявні дефекти у вигляді тріщин, сколів, нерівностей.
Штукатурку купують для нанесення як усередині, так і зовні будівель. У внутрішній обробці суміш:
- Сприяє виведенню ідеально гладкої та рівної поверхні, яку буде легко фарбувати, обклеювати шпалерами/настінними панелями.
- Служить захистом для стін від пошкоджень, вологи та пилу. Збільшує термін служби оформлення.
- У деяких випадках покращує теплову ізоляцію, знижує рівень шуму. Також допомагає скоротити енергоспоживання.
Застосовуючись на фасадах споруд, штукатурний шар відповідає за:
- Надійний захист стін від атмосферного впливу (снігу, дощу, вітру, ультрафіолету).
- Продовження періоду зношування декоративного покриву.
- Зміцнення структури основи, підвищення її стійкості до механічних впливів.
- Створення привабливого зовнішнього вигляду зовнішньої частини. За допомогою фарбування у різні кольори, реалізації неординарних текстур.
Різновиди штукатурок
Сьогодні до продажу надходять різні види штукатурки. Основою в них виступає в'яжуча речовина, змішана у певній пропорції з водою. Як сполучний беруть різні матеріали. Вони визначають можливості суміші та її функціональну зону роботи.
Давайте детальніше розглянути кожен із видів:
- Гіпсова штукатурка. Основа на гіпсі найчастіше задіюється для внутрішніх робіт. Вона екологічно чиста, не дає усадки та швидко висихає.
- Цементно-вапняна. Робиться відповідно з цементу з додаванням вапна. Остання надає суміші хорошої стійкості до вологи. А тому використовують цю штукатурку переважно у ванних кімнатах або на кухні.
- Цементна. Містить цемент і застосовується в місцях з глибокими сколами, кривій стелі (з перепадом понад 5 мм). Міцна, з гарною адгезією. Вартість штукатурки такого типу – невисока.
- Силікатна. Добре "дихає" і пропускає пару, йде з основою з рідкого скла. Стійка до сонячного випромінювання, дії довкілля. Ціна штукатурки силікатної може бути трохи вищою (за рахунок покращених параметрів).
- Акрилова. Виготовлена з акрилових смол.Вирізняється еластичною структурою, не боїться температурних перепадів, вологи. Прекрасно зчіпляється з будь-якими площинами (навіть абсолютно гладкими або забарвленими).
Популярні бренди суміші для штукатурки в нашому магазині
Високу якість наявних продуктів можна виділити у кількох компаній. Це штукатурка, ціна якої доступна кожному – від бренду Полімін. І штукатурка Kreisel – з лінійкою товарів для найрізноманітніших завдань.
Помилки при нанесенні штукатурної суміші та як їх уникнути
Першою та найбільшою помилкою є неправильне проведення замісу сухого складу. Не до кінця розібравшись в інструкції, вам з більшою ймовірністю знадобиться штукатурка, купити яку доведеться вдруге. Звертаємо увагу на те, що спочатку наливається рідина в тару в потрібному обсязі, а вже в неї висипається суха суміш.
Не варто також нехтувати нанесенням грунтового шару. Адже тільки так ви зможете досягти найкращого зчеплення.
Де купити штукатурку в Києві за вигідними цінами?
Якщо ви шукаєте будматеріали за найкращою вартістю зі швидкою доставкою по Києву та області, то звертайтесь до нашого інтернет-магазину Будсклад.
Для замовлення відвідайте наш сайт та клацніть “Купити” на вибрану позицію. Або зв'яжіться з нами через телефон. Оплату приймаємо при отриманні готівкою або за реквізитами IBAN.