Наливні підлоги у Києві
В останнім часом наливні рідкі підлоги широко застосовуються – для оздоблення приватних будинків/квартир, а також для комерційних будівель. Висока популярність матеріалу пояснюється просто.
Це покриття чудово поєднує в собі високі експлуатаційні характеристики та відмінний зовнішній вигляд. А доступна різноманітність складів дозволяє клієнтам за короткий час підібрати оптимальний варіант – для будь-якого приміщення.
Чому варто вибрати наливні підлоги?
Для початку визначимося, що наливні підлоги ціна яких невисока – це не конкретний тип покриття, а особлива технологія укладання із застосуванням інноваційних складів.
Розчин для наливної підлоги зазвичай йде у вигляді емульсії, яка легко розтікається по поверхні. Вона заповнює собою всю площину і формує гладку стійку основу.
Крім високої міцності, такий вид оформлення має чимало інших плюсів. До них належать:
- Зносостійкість. Наливна підлога чудово витримує інтенсивну експлуатацію. Він стійкий до ударів, подряпин, стирання.
- Вирівнювання нерівностей. Облаштований шар створює ідеально рівну та однорідну площину, вміло приховуючи вади.
- Швидке укладання та висока продуктивність. Порівняно з традиційними методами наливної підлоги ціна якої доступна для всіх – відносно швидко монтується.
- Естетичність. Купити рідку підлогу можна стандартного відтінку, а потім заколерувати її на свій смак.З ним також можна створювати різноманітні декоративні ефекти, імітації натурального каменю та інше.
- Хороша стійкість до води, хімічних сполук. Наливне покриття не боїться води, кислот, лугів. Тому стає незамінним у таких місцях як: душові, басейни, лабораторії або автосервіси.
Розмаїття рідких підлог за складом суміші
Ціна наливної підлоги найчастіше залежить від складу. І на сьогодні виділяють такі його види:
- Цементний. Утворює міцну та нековзну основу, стійку до температурних коливань та вологи.
- Метилцелюлоза. Така рідка підлога ціна якого знаходиться у вигідному сегменті – швидко твердне, може застосовуватися в системах підлог з обігрівом.
- Гіпсовий. Швидко висихає, але менш вологостійкий, ніж інші позиції. Використовується зазвичай у житлових приміщеннях.
- Поліуретановий. Вирізняється високою еластичністю, зносостійкістю. Чудово витримує підвищені навантаження.
- Епоксидний. Дуже міцний та хімічно стійкий. Купується переважно для промзонів.
Популярні бренди наливної підлоги у нас
Фірми Anserglob та Scanmix добре відомі серед будівельників. Вони пропонують продукти вигідні за ціною, високою якістю. А тому посідають перші позиції з продажу на bydsklad.com.ua.
Як правильно підготувати поверхню та залити підлогу наливної?
Роботи з влаштування наливної підлоги виконуються в кілька етапів. Для кінцевого результату – орієнтуйтеся на наступну послідовність:
- Підготовка. При укладанні на бетон необхідно, щоб його міцність на стиск була не менше 20 МПа. Рівень його вологості повинен бути не більше 4-5%, інакше покриття може відшаровуватися. Також дуже важливим є дотримання температурного режиму. Дотримуйтесь меж від +15 до +25°C. Для найкращої адгезії – видаліть усі забруднення, плями, пил. Ліквідуйте наявні тріщини, відколи.
- Просочення основи. Виконується якісною грунтовкою.
- Нанесення складу. Проводиться через добу після ґрунтування (за допомогою металевого зубчастого шпателя).
- Виконання фінішного шару. Тут береться той самий полімер, як і за створенням основного шару чи лак. І наноситься вкотре.
В кінці рекомендуємо вам прорізати шви. А потім обов'язково заґрунтувати їх, ущільнити та обробити герметиком.
Де можна купити наливні підлоги в Києві за вигідними цінами?
Інтернет-магазин Будсклад пропонує найкращі ціни на кожен товар. В наявності наливні суміші різного складу, а також багатий ряд іншої продукції.
Щоб замовити потрібний матеріал – скористайтеся зручним пошуковцем і клацніть “Купити” на позиції, що цікавить. Все необхідне – доставимо в найкоротший термін машинами з нашого автопарку.